ייעוץ ראשוני ללא תשלום וללא התחייבות 052-6498282phone icon
divider

לקבלת ייעוץ משפטי התקשר

052-649-8282הונאה בכרטיס אשראי – גניבה

separator
0 תגובות /

גניבה, הונאה בכרטיס חיוב ואהבה, כיצד הדברים משתלבים יחד?

כתב אישום הוגש כנגד בחור צעיר, שייחס לו מספר רב של עבירות (למעלה מ-60 עבירות) , גניבת כרטיס אשראי, הונאה בכרטיס אשראי, קבלת דבר במרמה, ניסיון לקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, זיוף ושימוש במסמך מזויף.

כיצד התנהלו העניינים אצל הנאשם הרומנטיקן?

הנאשם, שייחל לפגוש את אהבת חייו, פתח לעצמו כרטיס באתר היכרויות ידוע, וניסה לרכוש מנוי במרמה כשהוא מוסר פרטים כוזבים של זהותו וכן מספרי כרטיסי אשראי כוזבים.

הוא לא הסתפק בכך, וגנב מתיק של חברתו לעבודה כרטיס אשראי ותעודת זהות והשתמש בהם כדי לרכוש לעצמו מנוי לאתר היכרויות.

כתב האישום המקורי שהוגש כנגד הבחור ייחס לו מעל 60 מקרים של הונאה בכרטיס אשראי כמו גם עבירות של גניבת כרטיס אשראי ועוד כאמור לעיל.

העונש שלו היה צפוי מרשנו על פי כתב האישום המקורי היה עונש מאסר בפועל, זה העונש המוטל כיום על ידי בתי המשפט בתיקים של הונאה בכרטיס חיוב , גניבת כרטיס אשראי ועוד, זאת במטרה ברורה להרתיע את הציבור מפני ביצוע עבירות מרמה שבמהותן הינן עבירות הקלות לביצוע.

נוכח סכנת שלילת חירותו של הנאשם, הנ"ל פנה למשרדנו בהקדם, תוך שהוא נתון בלחץ נפשי קשה מאוד, וביקש כי נייצגו בהליך הפלילי ונמנע את מאסרו.

המלאכה לא הייתה פשוטה, שכן מרשנו הודה בחקירתו במשטרה בכלל העבירות בגינן נחקר ואשר בהמשך צוינו אף בכתב האישום נגדו.

חרף זאת ,נוכח התמחותנו בתחום הפלילי וניסיוננו רב השנים, הושג הסדר טיעון מקל ביותר ובמסגרתו נמחקו עבירות רבות, כך שבפועל נותרו בכתב האישום 8 עבירות בלבד !!!

באשר לעונש, סוכם כי יוטל על הנאשם מאסר על תנאי בלבד וכן קנס ופיצוי סמליים ע"ס 1000 ₪ בלבד.

תיק זה שטופל על ידי משרדנו, זכה לסיקור נרחב בתקשורת, נוכח הסדר הטיעון המקל ביותר ביחס לעבירות מרמה חמורות שבתי המשפט מטילים עונשי מאסר ממושכים בגינן !!!

 

separator

לקבלת ייעוץ מקצועילחץ כאן!